Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:1) in /wp-content/themes/stormmusic/functions.php on line 19

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:1) in /wp-content/themes/stormmusic/functions.php on line 19
O nas - Orkiestra na wesele Nowy Sącz - Zespół Muzyczny TAMA Nawojowa Nowy Sącz

O nas – Orkiestra na wesele Nowy Sącz

Orkiestra na wesele Nowy Sącz

Szanowni państwo Orkiestra na wesele Nowy Sącz „TAMA” to zawodowo i bardzo dobrze brzmiący cover-band istniejący na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat, przechodząc reaktywację lub tzw. transformacje z innych grup i formacji muzycznych począwszy od członków zespołu szukając rozsądnych, inteligentnych, humorystycznych, utalentowanych muzycznie ludzi skończywszy na nazwie – wyszukując czegoś nowoczesnego, łatwo wpadającego w ucho, oryginalnego. Jesteśmy doświadczonym, energicznym i dynamicznym zespołem muzycznym, który poza wykształceniem posiada bardzo bogate doświadczenie sceniczne zdobyte na Polskiej scenie rozrywkowej.

Zdecydowanie wyróżnia nas prezencja sceniczna, wysoki poziom artystyczny, wykonawczy, brzmieniowy i wizualny. Naszym atutem są doskonałe i niepowtarzalne wokale damsko- męskie brzmiące rewelacyjnie w trój głosie, nieprzypadkowy, szczególnie selekcjonowany i bezkonkurencyjny dobór repertuaru w niespotykanych aranżacjach oraz wysoka jakość wykonywanych utworów. Od czasu powstania nasza formacja rozwija się bardzo dynamicznie, nabierając wciąż nowych doświadczeń. Dzięki temu, że regularnie oferujemy nasze usługi muzyczne na terenie Całej Polski gwarantujemy kompleksowość obsługi na najwyższym poziomie.

 

Gwarantujemy i Zapewniamy wysoki poziom artystyczny i wyjątkową zabawę na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, systematycznie bawimy zaproszonych gości na terenie Całej Polski oraz poza granicami kraju, w weekendy sobota, niedziela jak również we wszystkie inne dni tygodnia czyli w dni powszednie od poniedziałku do piątku obsługujemy imprezy muzyczne takie jak:

WESELA , DANCINGI, BANKIETY, STUDNIÓWKI, KONCERTY, DYSKOTEKI KOMERSY, SUPPORTY, IMPREZY OTWARTE ORAZ ZABAWY ZAMKNIĘTE PLENEROWE – FESTYNY, IMPREZY BRANŻOWO – FIRMOWE, PROMOCYJNE PRZYJĘCIA KARNAWAŁOWE, SYLWESTROWE, ITP IMPREZY MUZYCZNE

Muzyka jest naszą pasją. Wkładamy serce w to co robimy, dlatego każda impreza jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat. Orkiestra na wesele Nowy Sącz, studniówkę TAMA to ikona doskonałości muzycznej zabawa z państwem daje nam wiele radości, emocji, energii i tworzy wyjątkową atmosferę. Przez naszą ciągłą pracę, zapał i umiejętność w prowadzeniu w/w imprez muzycznych wypracowaliśmy sobie wysoką pozycję na estradzie Polskiej muzyki rozrywkowej. Naszym atutem zdecydowanie jest precyzyjne przygotowanie, profesjonalizm, doświadczenie w prowadzeniu w/w imprez, pełne wodzirejstwo na najwyższym poziomie, łatwość w nawiązywaniu kontaktu – konferansjerstwo, niepowtarzalne, różnorodne kolorystyczne stroje, rewelacyjna prezencja sceniczna, gustownie i szeroko dobrany zabawny i taneczny repertuar od lat 60, 70 poprzez szalone lata 80, 90 aż po najnowsze hity własnego autorstwa oraz tych z list przebojów. W celu zapewnienia Państwu większej atrakcji wizualno dźwiękowej tworzącej znakomity nastrój oraz atmosferę a także najwyższej jakości usług dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym cenionych największych firm światowych:

KORG, ROLAND, DYNACORD, SHURE, BEYERDYNAMIC, PEAVEY, AKG, TOMMAN, RCF, SONY, ONKYO, WELTMAISTER, AMERICAN AUDIO I INNE.

Zespół weselny TAMA również prowadzi dla państwa zdecydowanie pomysłowy cykl zabawy z gośćmi przy stołach, grając na instrumentach akustycznie i śpiewając wraz z nimi znane i lubiane szlagiery weselne.

Drodzy państwo posiadamy swój transport i dojedziemy na czas również do was oczywiście jeśli skontaktujecie się z nami wystarczająco wcześnie, przyjęło się że jest to Przynajmniej rok lub dwa ale to nie reguła. Z dnia na dzień przykładamy wszelkich starań aby podnieść jakość wykonywanych przez nas usług, poprawić w jeszcze większym stopniu nasz wizerunek zespołowy, obsługę klienta oraz staramy się zrobić maksymalnie wszystko by państwa przyjęcie było udane, zabawne, bezkonkurencyjne, wyjątkowe i niepowtarzalne. Z tegoż też miejsca zapraszamy do współpracy wszystkie przyszłe pary młode, właścicieli hoteli, domów i lokali weselnych, klubów muzycznych, dyskotek oraz organizatorów wszelkich imprez muzycznych, management.

Szanowni państw muzyka to nasza pasja i towarzyszy nam na co dzień, pozwólcie więc, aby z naszym udziałem zagościła w szczególny sposób również na waszych imprezach, żeby była tłem waszych pięknych chwil. Mamy za sobą setki zagranych imprez a więc Gwarantujemy, że Orkiestra na wesele Nowy Sącz wprowadzi was oraz zaproszonych gości w doskonały nastrój i sprawimy, że długo jeszcze będą wspominać imprezę, na którą zostali zaproszeni i na której dobrze się bawili.

Dziękujemy wam za poświęcony czas czytania tegoż opisu pozdrawiamy serdecznie , cieplutko i zapraszamy do zwiedzania dalszych stron.
www.zespol-tama.pl